KAMEROVÉ SYSTÉMY

S narůstající ekonomickou krizí dochází stále více k nejrůznějším krádežím na nejrůznějších místech. Vždy bylo a bude největší ztrátou pro firmy rozkrádání majetku, zboží, citlivých dat, databází zákazníků (tzv. přetahování zákazníků) atd.

Pouze důkladným a odborným zabezpečením těchto věcí můžete předejít velkým a stále narůstajícím ztrátám. Pokud nemáte svůj majetek dokonale chráněn, dřív nebo později o něj můžete přijít. Buďte vždy před zlodějem a konkurencí o krok napřed. Vždyť dnes můžete pomocí mobilního telefonu sledovat své zaměstnance, sklady se zbožím, domy, chaty, chalupy (nebo i své malé ratolesti) odkudkoliv. Na svém iphonu, ipadu nebo telefonu s androidem můžete mít neomezené množství kamer s online přenosem. Nemusíte se zdržovat s otevíráním PC, sledováním nahrávacího zařízení. Ovládání je přitom velice jednoduché a zvládne ho každý.

Naši technici Vám rádi ochotně poradí a doporučí vhodné typy kamer, nahrávacích zařízení a dalších systémů chránících Váš majetek. Všechna tato data umíme dále zálohovat na našich záložních serverech.

Investice do kamerového systému a do zabezpečení počítačových dat se Vám velice rychle vrátí.

JAK NA TO

Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, přes web nebo sociální sítě.

© POČÍTAČOVÁPOHOTOVOST 2010-2015. Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti